Ви зайшли в кімнату і забули, що шукали? Або, можливо, відчуваєте розчарування від того, що забули чиєсь ім’я?

Це ознаки вікової втрати пам’яті. Хоча деяка забудькуватість і повільне пригадування є нормальними, це все одно може бути неприємно, якщо повторюється регулярно.

Фосфатидилсерин – один з природних специфічних фосфоліпідів, який допомагає зменшити забудькуватість та покращити пам’ять і увагу.
В одному дослідженні, яке проводила група американських вчених, 149 пацієнтів старше 50 років із віковими порушеннями пам’яті приймали 300 мг фосфатидилсерину щодня протягом 12 тижнів. Наприкінці випробування група, яка отримувала фосфатидилсерин, мала покращення в навчанні та пригадуванні. У тій групі, яка показала найгіршу пам’ять на початку дослідження, було зафіксовано найбільше поліпшення. Дослідники підрахували, що пам’ять цієї підгрупи покращилася на 12 «функціональних» років*.

Дослідження показали, що фосфатидилсерин легко проникає в мозок та покращує передачу імпульсів між його клітинами. Фосфатидилсерин підтримує формування короткочасної та довготривалої пам’яті, здатність створювати нові спогади, вивчати та згадувати інформацію. Він підтримує концентрацію, увагу, здатність мислити та розв’язувати проблеми.
Фосфатидилсерин міститься в натуральному комплексі Інтеларія, дія якого посилена фосфатидилхоліном, омега-3 кислотами та ресвератролом, що дає змогу покращити пам’ять і увагу.

Інтеларія – справжня формула для вашої доброї пам’яті!

Інтеларія (Intelaria) комплекс для поліпшення мозкових функцій, SCHONEN

612.00 
  • Сприяє покращенню пам’яті, мислення та уваги
  • Стимулює роботу мозку
  • Допомагає нормалізувати психоемоційний стан, зменшити вплив стресу, покращити сон11
*Crook, T.H. Treatment of Age-Related Cognitive Decline: Effects of Phosphatidylserine in Anti-Aging 33 Medical Therapeutics,Vol II, edited by R.M. Klatz, Health Quest Publications, Chicago, 1998, 20-29.