Колаген – основний структурний білок сполучної тканини. Для суглобів та міжхребцевих дисків він має велике значення, бо забезпечує їхню еластичність та міцність.

З віком, при дегенеративних змінах в опорно-руховому апараті, організму важче виробляти необхідну кількість колагену. Тож важливо покращити цей процес і компенсувати дефіцит колагену за рахунок прийому відповідних засобів. Як при цьому не помилитися і вибрати той, який буде справді ефективним?

Слід знати, що колаген, як і будь-який інший білок, складається з амінокислот. Залежно від їх послідовності розрізняють колаген різних типів. 1 тип колагену характерний для зв’язок і сухожиль. 2 тип забезпечує еластичність і міцність хрящів та менісків. Для відновлення дефіциту колагену в суглобах важливо вплинути на синтез колагену 2 типу.

Найефективніший колаген для організму – це синтезований ним самим для сполучної тканини і хрящів. Тому найкращий спосіб поповнити запас колагену в організмі, це забезпечити його “будівельними матеріалами”, а саме пептидами і амінокислотами.

Другим важливим моментом є форма засобу. Який же колаген краще вживати – порошкоподібний або рідкий?

Не секрет, що питний колаген засвоюється краще, ніж сухий.  Для розчинення останнього необхідні час і здоровий шлунково-кишковий тракт. Для засвоєння колагену також має значення ступінь його гідролізу. Тобто чим на більш дрібні частини розбите волокно колагену, тим простіше його засвоїти організму. Тому ідеально вживати питний колаген, гідролізований ферментативним способом, у вигляді суміші пептидів і амінокислот. Організму залишиться лише швидко засвоїти їх і синтезувати вже свій “рідний” колаген.

Для повноцінного синтезу колагену необхідна достатня кількість вітаміну С, тому його наявність підвищує цінність і ефективність комплексу.

Отже, найбільш дієвий колаген для суглобів – питний ферментований колаген у вигляді пептидів і амінокислот з вітаміном С, який швидко засвоюється і допомагає відновити синтез колагену 2 типу в суглобах. Таким характеристикам відповідає проФлекс – німецький питний гідролізат колагену, який додасть міцності Вашим суглобам!

Реклама. Не является лекарственным средством. Есть предостережения (см. инструкцию). DMUA.PRO. 20.09.6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 + 4 =