Склад
діюча речовина:ксилометазоліну гідрохлорид;
1 мл розчину містить ксилометазоліну гідрохлориду 0,5 мг або 1 мг;
допоміжні речовини: бензалконію хлорид; калію дигідрофосфат; натрію гідрофосфат, додекагідрат; сорбіт (Е 420); динатрію едетат; натрію хлорид; вода очищена.
7 відгуків для Мультигрип Назаль – краплі, 10 мл, SCHONEN
Відгуків немає, поки що.