Нефрокеа – комплекс рослинних екстрактів для застосування при таких інфекційних захворюваннях сечовивідної системи, як цистит, пієлонефрит, безсимптомна бактеріурія, сечокам’яна хвороба у чоловіків і жінок (в тому числі у вагітних). Рослинні компоненти, що входять до складу НЕФРОКЕА®, мають антибактеріальні та антиоксидантні властивості, чинять сечогінну, протизапальну і загальнозміцнювальну дію, сприяють виведенню токсинів і запобігають утворенню каменів.
Характеристики продукту Нефрокеа сприяє:
- усуненню інфекції;
- нормалізації аналізу сечі;
- полегшенню неприємних симптомів при циститі;
- профілактиці загострень при захворюваннях сечовивідних шляхів і нирок;
Нефрокеа таблетки дозволені до застосування у вагітних.
Показання
- гострі та хронічні інфекції нирок (пієлонефрит),
- гострі та хронічні інфекції сечового міхура (цистит),
- безсимптомна бактеріурія,
- сечокам’яна хвороба.
Спосіб застосування: Дорослим (у тому числі вагітним жінкам) приймати по 1 таблетці 1 раз на добу, запиваючи склянкою (200 мл) питної води. Основний курс прийому (в тому числі для вагітних жінок) – 30 днів. Профілактичний курс прийому повторюють 2 рази на рік: по 1 таблетці 1 раз на добу протягом 10 днів, або погоджують з лікарем.
Заходи безпеки: Підвищена чутливість до компонентів продукту. При одночасному застосуванні з іншими лікарськими препаратами рекомендована консультація лікаря.
ІНФЕКЦІЇ сечовивідних шляхів: Інфекції сечовивідних шляхів є найпоширенішими захворюваннями серед населення. Інфекції, що не були проліковані або ж недоліковані, часто призводять до розвитку хронічних захворювань сечовидільної системи та можуть спричинити серйозні порушення функції нирок. Жінки частіше страждають на ці інфекції, аніж чоловіки. До 50% всіх жінок перебувають в даному стані на певному етапі свого життя. Крім того, вагітні жінки, молоді жінки та жінки в перыод менопаузи, літні люди та ті, що страждають на діабет або інші хронічні захворювання, більш інших схильні до розвитку інфекцій сечовивідних шляхів. Симптоми інфекцій сечовивідних шляхів проявляються у вигляді дискомфорту при сечовипусканні, підвищеної частоти сечовипускань, каламутної сечі, наявності крові та/або гною в сечі, болю при сечовипусканні (дизурія), лихоманки, стомлюваності. У деяких випадках інфекції сечовивідних шляхів (ІМП) можуть мати безсимптомний перебіг (так звана безсимптомна бактеріурія). Найпоширенішими захворюваннями сечовивідних шляхів є цистит, пієлонефрит і сечокам’яна хвороба. Збудниками ІМП можуть бути різні мікроорганізми, проте в разі гострого циститу, пієлонефриту і безсимптомної бактеріурії найчастіше висівається E.coli (при гострому циститі – в 79% випадків, гострому пієлонефриті – в 89%).
ЖУРАВЛИНА Ягоди журавлини містять проантоціанідіни, ущільнені таніни і фруктозу. Ці речовини сприяють гальмуванню прилипання уропатогенних E.coli та інших бактерій до клітин епітелію сечовивідних шляхів. Даний ефект сприяє швидкому вимиванню збудників інфекцій, запобігаючи колонізації бактеріями сечовидільної системи і розвитку запалення. Активні компоненти журавлини підсилюють дію антибіотиків і антисептичних препаратів, що застосовуються при інфекціях сечовивідних шляхів. Сік журавлини має фунгістатичну дію. Урсолова кислота, що міститься в журавлині, має сечогінну дію. У людей з нирковими каменями сік журавлини знижує кількість іонізованого кальцію в сечі. Завдяки цьому відбувається виражена профілактична дія стосовно каменеутворення. Це важливо. якщо врахувати, що 75-85% ниркових каменів складаються з солей кальцію. Журавлина сприяє підкисленню сечі завдяки вмісту хінної кислоти – кислотного з’єднання, яке не руйнується в організмі і виводиться у незмінній формі з сечею. Підвищення рівня кислотності сечі знижує можливість з’єднання іонів кальцію і фосфату, що беруть участь у формуванні нерозчинних каменів, що, своєю чергою, знижує ризик каменеутворення. Пектинові речовини журавлини утворюють нерозчинні сполуки з важкими радіоактивними металами (свинець, стронцій тощо), сприяючи їх виведенню з організму і загальній детоксикації.
НАСІННЯ СЕЛЕРИ містять ізокверцетин, терпінен-4-ол і апіол, що мають виражену сечогінну дію, тобто сприяють швидкому виведенню патогенних мікробів з організму. Р-цимол, гваякол, лімонен, терпінен-4-ол і умбелліферон в складі насіння селери допомагають забезпечити антисептичний і бактерицидний ефекти, а також зв’язують і виводять з організму надлишок сечової кислоти.
ТРАВА І ЛИСТЯ ЖЕРУХИ ЛІКАРСЬКОЇ (настурції) мають протизапальну, антибактеріальну та антиоксидантну активність, підвищують імунітет організму при циститі і пієлонефриті завдяки високому вмісту вітамінів групи В, А і деяких мікроелементів.
Листя ПЕТРУШКИ відомі своєю сечогінною дією завдяки апіолу та міристіцину. Разом вони сприяють елімінації бактерій при циститі, пієлонефриті, безсимптомній бактеріурії і сечокам’яній хворобі. Також листя петрушки полегшують дискомфорт, який спостерігається при запальних процесах у сечовидільній системи. Вітамін С (аскорбінова кислота) сприяє загальному зміцненню організму під час боротьби з інфекціями. При насиченні організму вітаміном С відбувається підкислення сечі, що позитивно впливає на процеси усунення інфекції в сечовивідних шляхах.
7 відгуків для Нефрокеа (Nephrocare) – комплекс рослинних екстрактів при захворюваннях сечовивідної системи, SCHONEN
Відгуків немає, поки що.