98748_2-мое-восстановлено

Реєструйся для участі у розіграші сертифікатів!
Збери свій власний «Health Box» від SCHONEN

  Поля позначенні зірочкою (*) — обов'язкові для заповнення


  Прізвище*


  Ім'я*


  По-батькові

  Телефон*

  Електронна пошта*

  Оберіть своє місто*


  Учасник, який бере участь в Акції, погоджується та надає Організатору та/або Партнеру Акції свою безумовну та безвідкличну згоду на безстрокову обробку персональних даних, що можуть бути зазначені під час участі у акції. Обробка персональних даних означає будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення повідомлених персональних даних. Беручи участь в Акції та надаючи згоду, учасник Акції визнає та гарантує, що права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», мета обробки зазначених персональних даних йому відомі та зрозумілі, а також не вимагає здійснення Організатором та/або Партнером Акції повідомлень про передачу персональних даних третім особам, згідно з нормами ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних».

  Розіграш сертифікатів відбувається у рамках проєкту «Health Box» від ТМ SCHONEN

  Для участі в розіграші Хелс Бокс від ШОНЕН необхідно зареєструватися у період з 07.11.2023 року до 30.11.2023 року включно.

  Один раз на тиждень ( щосереди) з 07.11.2023 до 30.11.2023 року о 16:00 за допомогою програми Random з-поміж зареєстрованих учасників буде обрано переможця, який отримає сертифікат на суму 1500 грн. Сертифікат на вказану суму дає можливість придбати продукцію ТМ SCHONEN у інтернет-магазині Medizine.ua. Кожен має змогу виграти лише один сертифікат за весь період акції.

  Термін дії сертифікатів – до 10.12.2023 року включно.

  Імена переможців будуть опубліковані на нашому сайті Medizine.ua  у день розіграшу після 16:00.

  У разі Вашої перемоги з Вами зв’яжеться спеціаліст!

  Вітаємо переможця 29.11.2023

  Донська Надія Володимирівна

   

   

   

  Синельникова Олександра Миколаївна

  Марина Седаяр

  Бєляєва Світлана Миколаївна

  Відгуки переможців «Health Box» від ТМ SCHONEN