Чому важливо вживати сирі продукти?

Численні наукові дослідження підтверджують те, що ферменти, або ензими, є головним компонентом, який відрізняє сиру їжу від вареної, смаженої та запеченої. Встановлено, що ці важливі речовини руйнуються вже при 50 °C. Отже, вони вже не є живими у пастеризованих або консервованих продуктах. Те ж саме стосується і заморожених продуктів.
Однак важливо розуміти, що ферменти є надважливими для людини, оскільки відіграють безпосередню роль у обміні речовин будь-якого живого організму, тому вони незамінні для його існування. Саме ферменти керують процесами руйнування і синтезу нових речовин, і саме за їх участю відбуваються усі хімічні і біологічні реакції у нашому організмі.
Ферменти беруть участь у травленні, у зоровому і слуховому сприйнятті, забезпечують поновлення клітинного складу крові, шкіри, кісток. Великою мірою ензими впливають на стан захисної системи організму, що перешкоджає проникненню інфекції та видаляє продукти життєдіяльності клітин.

Відомо, що організм людини містить близько трьох тисяч ферментів, кожен з яких залучений до мільйонів біохімічних реакцій. Важливо знати, що людський організм починає вироблення ферментів одразу після народження, однак із старінням цей процес послаблюється, тому дбайливе ставлення до ензимів має бути головним принципом природного оздоровлення.

Для того щоб правильно організувати режим харчування, треба розуміти механізм дії ензимів. Коротко зупинимося на цьому. Коли «живі» продукти, тобто овочі та фрукти, потрапляють до шлунка, ензими, які містяться в них, сприяють їх перетравленню. Тож організму легше увібрати через стінки кишківника поживні речовини. А от при вживанні термічно обробленого продукту організм витрачає більше власних ресурсів на синтез ензимів для його утилізації. Проблема полягає в тому, що ШКТ не в змозі в достатній кількості виробити увесь спектр природних ензимів, які можуть бути потрібні при вживанні певної приготованої їжі.

Пояснимо тепер, чому в процесі термообробки приготована їжа стає «мертвою»: ензими руйнуються й не можуть діяти; жири змінюються, утворюючи так звані трансжири, які навіть бактерії не здатні перетравити; сполуки з мінералами і вітамінами, що були у сирому продукті, при нагріванні розпадаються і втрачають свої корисні властивості. Отже, приготована їжа не є природною, тому організму потрібна допомога ззовні для її перетравлення.

Саме сира їжа є незамінним джерелом ензимів. Для того щоб забезпечити повноцінне травлення їжі, необхідно вживати 50-60% свіжих овочів та фруктів. У іншому випадку можуть виникати такі симптоми, як важкість у шлунку після їди, здуття, надмірне газоутворення тощо.

Якщо у вас немає можливості постійно дотримуватися балансу між сирою та термічно обробленою їжею, вашому травленню допоможе Ензібар Голд. Це посилений комплекс з 15 ферментів (амілаза, протеаза, глюкоамілаза, пектиназа, α-галактозидаза, лактаза, бета-глюкан, целюлаза, ліпаза, бромелайн, ксиланаза, геміцелюлоза, діастаз солоду, інвертаза, папаїн).

ЕНЗІБАР ГОЛД:

  • Перетравлює всі компоненти їжі
  • Посилює травлення
  • Перетворює їжу на енергію

Реклама дієтичної добавки. Ензібар Голд не є лікарським засобом. Є застереження при застосуванні — дивись листок‑вкладиш. DMUA.ENZ.20.07.3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *