Регулярно влаштовуй собі розвантажувальні дні, і тобі не знадобляться дієти. Ставлячи травлення «на паузу», ти очищуєш організм, втрачаєш зайву вагу і виховуєш апетит…

Хороший відпочинок – найкращий спосіб зробити «перезавантаження»: позбутися всього зайвого, набратися сил і налаштуватися на нову хвилю. Причому відпочинок потрібен не лише нашій нервовій системі, а й шлунково-кишковому тракту. Хочеш, щоб травлення та вага були в нормі, – регулярно влаштовуй розвантажувальні дні!

Розвантаження потребує природа!

Многие современные диетологи говорят, что правильное питание – это не только полезные продукты в рационе, но и периодический отдых организма от пищи. Эпоха изобилия еды наступила совсем недавно (по историческим меркам), и человек вовсе не приспособлен к такому интенсивному режиму употребления пищи. Непомерно большая нагрузка на ЖКТ приводит к зашлаковыванию организма, появлению различных заболеваний и избыточного веса. Но это вовсе не значит, что нужно периодически голодать (это отдельная тема). Вполне достаточно устраивать себе один-два разгрузочных дня в неделю, когда общая калорийность твоего меню будет снижена до 500-1000 ккал за целый день. Причем диетологи не рекомендуют устраивать такие разгрузочные дни подряд, лучше делать это с перерывом, например, по понедельникам и четвергам.

Регулярно влаштовуй собі розвантажувальні дні, і тобі не знадобляться дієти. Ставлячи травлення «на паузу», ти очищуєш організм, втрачаєш зайву вагу і виховуєш апетит…

Хороший відпочинок – найкращий спосіб зробити «перезавантаження»: позбутися всього зайвого, набратися сил і налаштуватися на нову хвилю. Причому відпочинок потрібен не лише нашій нервовій системі, а й шлунково-кишковому тракту. Хочеш, щоб травлення та вага були в нормі, – регулярно влаштовуй розвантажувальні дні!

Розвантаження потребує природа!

Багато сучасних дієтологів говорять, що правильне харчування – це не тільки корисні продукти в раціоні, а й періодичний відпочинок організму від їжі. Епоха великої кількості їжі настала зовсім нещодавно (за історичними мірками), і людина зовсім не пристосована до такого інтенсивного режиму вживання їжі. Надмірно велике навантаження на ШКТ призводить до зашлаковування організму, появи різних захворювань і надмірної ваги. Але це зовсім не означає, що потрібно періодично голодувати (це окрема тема). Цілком достатньо влаштовувати собі один-два розвантажувальні дні на тиждень, коли загальна калорійність твого меню буде знижена до 500-1000 ккал за цілий день. Причому дієтологи не рекомендують влаштовувати такі розвантажувальні дні поспіль, краще робити це з перервою, наприклад, по понеділках та четвергах.

Напередодні розвантажувального дня перейди на легшу їжу. Вживай овочі та фрукти, нежирні кисломолочні продукти.

Очищення та схуднення

Перетворивши розвантажувальні дні на свою звичку, ти зробиш неймовірно добру справу для свого ШКТ. Повір, організм тобі віддячить! Два-три місяці регулярних розвантажень – і ти помітиш, що самопочуття та настрій покращаться, шкіра стане чистішою, а вага нормалізується. Механізм схуднення за дотримання режиму розвантажувальних днів досить простий. За відсутності «важкої» їжі протягом одного дня організм потроху пристосовується: наступного дня без жодних свідомих обмежень ти з’їси набагато менше. Одноденна «дієта» допоможе  тобі навчитися насичуватися набагато меншою кількістю їжі, ніж ти звикла.

Рекомендації

Щоб розвантажувальний день пройшов легше та ефективніше, зважай на наступні моменти:

1. Напередодні розвантажувального дня в жодному разі не вживай алкогольних напоїв. Алкоголь знижує вміст цукру в крові та стимулює апетит.

2. Виходь із розвантажувального дня поступово. Наступного ранку почни зі склянки несолодкого чаю або кефіру, на другий сніданок приготуй нежирну кашу на воді, на обід – відварне нежирне м’ясо з тушкованими овочами.

3. За наявності захворювань шлунка або кишечника при виборі розвантажувальних днів порадься з лікарем. Наприклад, фруктові та овочеві дні можуть спровокувати підвищення кислотності шлункового соку, а це прямий шлях до гастриту або навіть виразки.

4. Проведи розвантажувальний день поза домом: поїдь за місто або на приємний шопінг. Так ти уникнеш спокуси зазирнути в холодильник.

Широкий вибір

Існує безліч варіантів розвантажувальних днів, а розпочати можна з так званого ситого розвантаження. З таким меню знижувати калорійність раціону буде легше. 

Ось можливі варіанти «ситих» розвантажувальних днів:

  • 400 г відвареного м’яса (телятини, яловичини, курячої грудки або індички), приготованого без солі, та 800 г свіжих овочів (без солі). Розподіли цю кількість їжі на 4-5 прийомів протягом дня. На ніч випий 1 склянку нежирного кефіру. 
  • 500 г морепродуктів (відварених або запечених без солі) та 800 г тушкованих овочів (капуста цвітна, баклажани, кабачки, зелена квасоля, помідори, перець солодкий, гриби). Для максимального ефекту потрібно вибрати 1-2 види овочів та 2-3 види морепродуктів. 
  • 1-1,5 кг різних фруктів наріж і заправ 300 мл йогурту 1% жирності. Розділили на 4 прийоми. На ніч випий склянку 1% несолодкого кефіру.

Не забувай під час розвантажувальних днів про правильний питний режим: випивай близько 1,5 л чистої води або трав’яного чаю (маленькими порціями).

Коли твій організм звикне до розвантажувальних днів, можна буде спробувати жорсткіші монорозвантаження. У такі дні дозволяється їсти лише один вид будь-якого малокалорійного продукту. Це може бути день розвантаження на гречці, огірках, кабачках, кисломолочних продуктах тощо. Зважай на те, що м’ясні та молочні розвантажувальні дні рекомендується використовувати дуже обережно. Вони протипоказані при хронічних захворюваннях органів травлення та серцево-судинної системи. Не нашкодь своєму організму.

Позбуватися зайвої ваги, коли організм зашлакований, складніше. До того ж токсини погіршують стан волосся та шкіри, спричиняють темні кола під очима, призводять до швидкої стомлюваності. Детокс організму допоможе вирішити усі ці проблеми. Для цього необхідно швидко вивести токсини, які вже перебувають у крові; усунути застій жовчі в печінці, забезпечивши таким чином виведення жиророзчинних токсинів; відновити функцію очисної системи організму.

Впоратися з цими завданнями допоможе комплекс Детоксил. Він містить 26 біоактивних інгредієнтів, спеціально підібраних для підтримки процесів природного очищення організму. 

Детоксил сприяє виведенню з організму токсинів та азотовмісних речовин, поліпшенню роботи кишечника та процесу травлення, деактивації хімічних токсичних речовин та зниженню рівня холестерину, має жовчогінні, гепатопротекторні та антиоксидантні властивості.

На правах реклами. Не є лікарським засобом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *