Захист суглобів у 1 саше на добу

Проблеми із суглобами можуть стати справжнім викликом, який обмежує активний спосіб життя. Вікові дегенеративні зміни та порушення внаслідок травм суглобів часто призводять до болю, обмеження руху та погіршення якості життя. Інноваційний комплекс БОННІ Хондро допомагає підтримувати суглоби трьома компонентами, а приймати цей засіб зручно – по 1 саше на добу.

Важливі компоненти БОННІ Хондро

БОННІ Хондро містить у 1 саше ключові інгредієнти, дія яких спрямована на підтримку здоров’я суглобів: Глюкозамін у дозі 1500 мг. Є важливим компонентом для «побудови» та підтримки хрящової тканини. Сприяє збереженню гнучкості та структури суглобів. Хондроїтин у дозі 1200 мг. Покращує амортизаційні властивості хрящової тканини та сповільнює процеси її зношування. Органічна сірка (метилсульфонілметан) у дозі 300 мг. Допомагає зменшити запальні процеси та покращити рухливість суглобів.

Переваги БОННІ Хондро

  • Зручність у застосуванні

Усе, що вам потрібно робити, – це приймати одне саше БОННІ Хондро на добу. Вміст 1 саше насипати в склянку, залити теплою водою температурою 40-45 °С та гарно розмішати до зникнення грудочок. Це простий та зручний спосіб підтримувати здоров’я суглобів.

  • Потрійна підтримка

Завдяки комбінації глюкозаміну, хондроїтину і метилсульфонілметану цей комплекс забезпечує тривалу та ефективну підтримку суглобів.

  • Захист суглобів

БОННІ Хондро не лише допомагає розв’язати вже наявні проблеми із суглобами, а й сприяє профілактиці у них вікових дегенеративних змін, порушень стану та функцій хрящової тканини суглобів після травм

Захист суглобів – це крок до збереження активного та здорового способу життя. БОННІ Хондро – інноваційний комплекс, який допомагає при змінах хрящової тканини суглобів та підтримує вашу рухливість. Реєструйтеся на Medizine.ua до 30.11.2023 та вигравайте сертифікат на свій Health Box з БОННІ Хондро!

Реклама. Не є лікарським засобом. Є застереження (див. інструкцію). DMUA.BON.23.10.