Колаген – міцний фундамент суглобів!

Колаген вважається фундаментом суглобів через свою важливу роль у структурі та функціонуванні хрящів. Саме колагенові волокна, які утворюють міцну мережу, надаючи хрящам міцність, еластичність та стійкість, є основним компонентом хрящової тканини. Проте з віком або внаслідок дегенеративних процесів у суглобах вміст колагену в хрящах знижується. Це призводить до змін в структурі хрящів, втрати їх міцності та рухливості, а також провокує розвиток різних захворювань суглобів, зокрема остеоартрозу.

ПроФлекс – німецький гідролізат колагену для відновлення колагену в хрящах суглобів. Молекули цієї речовини розщеплені на дрібні частинки – пептиди, що покращують її засвоєння та дію в організмі.
ПроФлекс сприяє відновленню структур з колагену в хрящах, спонукаючи організм до збільшення синтезу цього білка та відновлення пошкодженої тканини, що покращує стан та рухливість суглобів.
Отже, проФлекс допомагає відновити рівень колагену в хрящах, тобто зміцнити фундамент суглобів.

Як діє проФлекс? За рахунок особливої структури він швидко надходить до суглобів, де активує клітини, відповідальні за синтез колагену. Це дає змогу відновити пошкоджені структури хрящів та підвищити в них кількість колагену, що сприяє поліпшенню міцності та еластичності суглобів.

Крім того, регулярне вживання проФлекс сприяє зміцненню суглобів на довготривалу перспективу. Він підтримує нормальну функцію хрящів, забезпечуючи оптимальні умови для роботи суглобів і запобігаючи подальшому зниженню рівня колагену та прогресуванню остеоартрозу.

Доведено, що проФлекс є ефективним засобом для відновлення колагену в хрящах та покращення рухливості суглобів*. Його запатентована формула допомагає підтримувати здоров’я суглобів та поліпшувати якість життя людей, що хворіють на артроз та інші недуги суглобів.

*Oesser S, Seifert J.Impact of degraded collagen on joint cartilage. Ann Rheum Dis.2004;63:375; Zuckley L, Angelopoulou K, Carpenter MR, et al. Collagen hydrolysate improves joint function in adults with mild symptoms of osteoarthritis of the knee. Med Sci Sports Exerc 2004;36(Suppl):S153-S154